top of page

Arzu & Deniz

IMG_9937-removebg-preview_edited.png

2016 yılında Uluslararası Koçluk Federasyonunun (ICF) yönetim kurulunda beraber görev alırken başlayan tanışıklığımız zamanla dostluğa dönüştü.

 

Ortak tutkularımız olan koçluk ve kadınların kadınca gücüne sahip çıkması bizi,  2019’un sonunda biraraya getirdi ve HemSenHemBen oluşumunu başlattık. 

 

Kadınların ortak sorunlarına özel çözümler üreten çemberler tasarlıyor ve uyguluyoruz. Hayalimiz bir gün erkekler için de çember açmak.

Misyonumuz çağdaş ve üretken bir toplum için payımıza düşeni yapmak. Buradan yola çıkarak  çemberlerden elde ettiğimiz gelirimizin yüzde beşini ÇYDD ‘ye bağışlıyoruz.     

Copy of Copy of IMG_9937-removebg-preview_edited.png
Copy of anthony-melone-W6zVhDL_ijg-unsplash_edited_edited.jpg
Screen Shot 2021-10-20 at 15.09_edited.jpg

Size hayranlığımı zaten her zaman belirtiyorum!

Burada da herkesin önünde bir kez daha belirtmiş olayım!

Bilgi birikiminiz, tecrübeleriniz, aktarımlarınız, soyut şeyleri somuta dönüştürerek aktarabilme beceriniz. 

Çok teşekkür ederim

Tuğçe

Screen Shot 2021-10-20 at 14_edited.jpg

Arzu ve Deniz süper bir ikili!

Bütün yargılardan ve akıl okumalardan uzak, gerçekten olduğum gibi,  gerçekten hissettiğim gibi oabildiğim bir ortamda dinlendiğim, anlaşılabildiğim insanlar ile oluyor olmak inanılmaz keyifliydi.

Sinem 

Screen Shot 2021-10-20 at 19.55_edited.jpg

Gurur duydum!

 

Yurtdışında başka programlara da katıldım. Deniz ve Arzu olarak sizin bu programı yönetme şekliniz, içeriğiniz çok hoşuma gitti, ve aslında gurur da duydum!

Zeynep

1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Lisansı, ardından Amerika, Pennsylvania’da Villanova University’de “İnsan Kaynakları Gelişimi” Yüksek Lisansını tamamladı.

 

Kariyerine Four Seasons İstanbul’da başladı. Four Seasons Otel Zincirindeki 23 yıllık çalışma hayatında Yönetim Kurulu Üyeliği, “Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü” ve son olarak da “EMEA Üniversite İlişkileri ve Yetenek Yönetimi Direktörülüğü” yaptı.

 

Kurumsal hayat deneyimini 2019 yılında sonlandırdı ve kişisel kariyerine tam zamanlı koç, mentor, eğitimci ve danışman olarak devam ediyor. Partneri Deniz Kenber ile HemSenHemBen markası altında Kadın Çember çalışmaları yürütüyor. Uluslararası Koçluk Federasyonu’ndan PCC Sertifikasyonu sahibi olup 1500 saati aşkın yönetici koçluğu deneyimi vardır.

 

2016- 2018 döneminde ICF Turkey Chapter(International Coach Federation) Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

 

Daha çok bilgi için;

https://www.linkedin.com/in/arzupervizpour

www.souldhaven.co

IMG_2968_edited.jpg

Arzu

7cfbca15-0ed9-48c5-a54c-a1d598f8b05e_edited.jpg

Deniz

Boğaziçi Üniversitesi 1988 İşletme lisansı ardından ABD’de Syracuse University  New House’da İletişim konusunda yüksek lisansını tamamladı.

 

20 yıl boyunca televizyon ve reklamcılık sektörlerinde yazarlık, marka yönetimi, yönetmenlik, sunuculuk ve üst düzey yöneticilik yaptı.

 

2006 yılından beri profesyonel olarak yönetici koçluğu ve eğitmenlik yapıyor.             

6000 saatin üzerinde koçluk tecrübesi var. Bugüne kadar 3000’i aşkın yöneticiye koçluk, l25000 saatin üzerinde iderlik ve takım yönetimi konularında eğitimler verdi. Kurumlara liderlik, kurum kültürü ve çalışan bağlılığı konularında gelişim programları tasarladı. K12’de okul yöneticilerine ve öğretmenlere koçluk eğitimleri verdi. Koç arkadaşı Martin Rİchards’ın “Eğitimde Koçluk Anlayışı” kitabını Türkçeye tercüme etti.

2020’nin ilk çeyreğinde partneri Arzu Pervizpour ile HemSenHemBen markasını ve kadın çemberlerini başlattı.

 

2016 - 2018 döneminde ICF Turkey Chapter (International Coach Federation) Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter görevinde bulundu.

 

Daha çok bilgi için;

https://www.linkedin.com/in/denizkenber

www.espavo.com.tr.

bottom of page